oferta

klimatyzacja

 • Powiew chłodu latem i przyjemnie ciepłe powietrze w chłodne dni.

  Obecnie oferowane systemy klimatyzacji gwarantują nie tylko wydajny i energooszczędnyproces chłodzenia, ale także ogrzewania powietrza.

  Doradzimy, w jaki sposób korzystać z klimatyzacji, aby uzyskać optymalny zakres temperatury.Klimatyzacja jako źródło dostosowywania temperatury w pomieszczeniu do komfortowegofunkcjonowania. Zadbamy o optymalną temperaturę powietrza w domu i biurze przez cały rok!

Co wybrać?

Rodzaje klimatyzacji

 • ścienne split

  ścienne split

  Klimatyzatory ścienne split składają się z jednostki zewnętrznej (agregatu) oraz jednostkiwewnętrznej montowanej na ścianie. Głównie przeznaczone są do pracy w pojedynczychpomieszczeniach. Ich niewątpliwą zaletą jest duża wydajność, energooszczędność oraz cichapraca. Zależnie od potrzeb, możesz dopasować jednostkę klimatyzatora do przestrzeni okonkretnym metrażu.

  Nowoczesna klimatyzacja split to nie tylko chłodzenie latem. Klimatyzatory split doskonalesprawdzają się jako element dogrzewający powietrze. Wyposażone w precyzyjne czujniki oraznowoczesne funkcje pracy automatycznej samodzielnie zadbają o komfort termiczny wpomieszczeniu. Funkcja sterowania WIFI pozwoli na pełną kontrolę urządzenia z każdegomiejsca na świecie. Przy zachowaniu zasad regularnego serwisowania klimatyzatora orazodpowiedniego korzystania z jego ustawień, nie musimy w najmniejszym stopniu obawiać się onasze zdrowie. W ofercie mamy szeroki wybór klimatyzatorów split, które spełnią wszystkietwoje wymagania dot. parametrów technicznych, designu oraz ceny.

 • multisplit

  multisplit

  Dzięki rozwiązaniu multisplit otrzymasz mikroklimat w całym domu. Klimatyzatory multisplit torozwiązanie do kilku pomieszczeń jednocześnie. Możesz zdecydować się na montaż od dwóchdo sześciu jednostek wewnętrznych, które działają w sposób niezależny od siebie. Do ichobsługi potrzebny jest tylko jeden agregat, dzięki czemu zachowujemy estetykę elewacjibudynku. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, zapewniające komfort funkcjonowaniawszystkim domownikom.

  Najczęściej klimatyzacja MultiSplit montowana jest w domach jednorodzinnych. Klimatyzator Multisplit 4 pomieszczenia to najczęściej wybierany wariant do domów jednorodzinnych. Za jego pomocą można wtedy obsłużyć salon oraz 3 sypialnie. Również system ten wykorzystywany jest w budynkach wielorodzinnych – mieszkaniach, apartamentach.Poza obiektami mieszkalnymi klimatyzacja MultiSplit ma zastosowanie w obiektach komercyjnych, takich jak niewielkie biura, lokale gastronomiczne, bazy noclegowe, obiekty handlowe, usługowe i inne.

 • przenośne

  przenośne

  Klimatyzatory przenośne to bardzo dobre rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie możesz pozwolićsobie na kucie ścian lub wykonanie przewiertu w ścianie. Główną zaleta jest szybki montaż imobilność. Są idealnym sposobem na ochłodę dla mieszkańców zabudowań, gdzie montażklimatyzacji na elewacji jest niemożliwy.

 • komercyjne

  komercyjne

  Klimatyzatory przemysłowe i komercyjne znajdują swoje zastosowanie praktycznie wszędzie –w biurach, hotelach, restauracjach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej. Posiadająestetyczny wygląd, dlatego wpasują się w każde pomieszczenie i dobrze spełnią swoją funkcję.Procesy produkcyjne generują dużą ilość ciepła, dlatego jest niezbędne, aby stworzyćpracownikom sprzyjające warunki pracy. W zależności od specyfiki miejsca, w którymklimatyzacja ma zostać zamontowana, tworzymy rozwiązania indywidualnie, wydajne iefektywne, dopasowane do potrzeb klienta

 • Rotenso
 • Panasonic
 • Mitsubishi Electric
 • LG
 • HISENSE
 • Haier
 • GREE
 • FUJI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez AMG SunSystem, w celach jedynie do kontaktu.